आकाशसँग ‘निशब्द’ बनिन् सुरक्षा (भिडियो)

गायिका सुरक्षा सेन्चुरीको स्वरमा ‘निशब्द’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । गीतमा टिका दाहालले संगीत दिएक छन् । भिडियो :

निकेश खड्का निर्देशित गीतको भिडियोमा सुरक्षासँगै नायक आकाश श्रेष्ठ फिचर्ड छन् । बुद्ध थापाले छायाँकन गरेको भिडियोमा विकाश धमलाको सम्पादन छ । रमेश दाहालको शब्द रहेको गीतमा राहुल प्रधानले संगीत संयोजन गरेका छन् ।

भ्वइस अफ् नेपालमा सहभागी भएर चर्चामा आएकी सुरक्षाले ‘निशब्द’ आफ्नै अफिसियल युटुव च्यानलबाट अपलोड गरेकी छिन् । उनले गाएको ‘जीनदगी’ गीत हिट भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha