find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

पूजा आकाशी ‘स्वर्गकी अप्सरा’ (भिडियो)

नायिका पूजा शर्मा र नायक आकाश श्रेष्ठ फिचर्ड नयाँ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । ‘स्वर्गकी अप्सरा’ बोलको गीतमा पूजा र आकाश रोमान्टिक रुपमा प्रस्तुत भएका छन् । भिडियो :

 

गीतमा दिपक बसन्त कार्कीको संगीत छ भने स्वर अञ्जु पन्त र सुगम पोखरेलले दिएका छन् । शब्द रचना दिपक कंडेलको हो । भिडियाको निर्देशन एंव कोरियोग्राफी कविराज गहतराजले गरेका हुन् । सौरभ लामाले खिचेको भिडियोलाई अर्जुन जिसीले सम्पादन गरेका छन् ।

 

पूजा र आकाश अभिनित फिल्महरु ‘सम्झना बिर्सना’ र ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’ प्रदर्शनको क्रममा छन् ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha