find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

‘झिँगेदाउ’मा केकी, मुकुन, आँचल र कुशलको ठुम्का

फिल्म ‘झिँगेदाउ’को ‘ए माया तिमी बिना जीवन चल्दैन’गीतको छायाँकन गरिएको छ । बुधबार सुटिङ रिपोर्टका लागि ललितपुरस्थित श्रीकाली चौरमा मिडिया पुग्दा कलाकारहरु केकी अधिकारी, मुकुन भूषाल, आँचल शर्मा र कुशल विष्ट लोक लयको गीतमा कम्मर मर्काउँदै थिए ।


बुधबारै गीतको सुटिङ सकेर ईन्डक्ल्याप राखेका निर्देशक ज्ञानेन्द्र देउजा बर्षात् ले बर्बाद पार्यो भन्दै थकथकाइ रहेका थिए । कोरियोग्राफर रामजी लामिछाने पनि पानीले सुटिङ लम्बिन पुगेको बताए । यद्पी उनीहरु यो साता जसरी पनि गीतको सुटिङ सकिनेमा विश्वस्त देखिन्थें । अर्जुन पोखरेलको संगीत रहेको गीतमा शान्तिश्री परियार र प्रविण भेडवालले स्वार दिएका छन् ।


केकी, मुकुन, आँचल र कुशलले गीत र भिडियो दर्शकलाई मन पर्ने बताए । फिल्मप्रति नै उनीहरु आशावादी देखिए । झिंगेदाऊ को यो गीतसँगैसम्पूणर् सुटिङ सकिइनेछ । पोस्ट प्रोडक्सनमा रहेको फिल्मलाई भदौतिरै प्रदर्शनमा ल्याउने निर्देशक देउजाको योजना छ ।

कपनगडी सिनेमा र फिल्म क्रियु नेपालको ब्यानरमा निर्माण भएको फिल्म भिमनिधि तिवारीको कथा ‘झिँगेदाउ’मा आधारित रहेको छ । प्रदीप भारद्वाजको पटकथा तथा सम्वाद लेखेको फिल्ममा अर्जुन पोखरेलको संगीत, बिष्णु घिमिरेको छायांकन, मित्र डि गुरुङको सम्पादन छ । फिल्ममा सुलभ, समिक्षा र सुशिल निर्माताको रुपमा रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha