find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

’माईकल अधिकारी’को ‘छुक छुक रेल गाडी’रिलिज

फिल्म ’माईकल अधिकारी’को ‘छुक छुक रेल गाडी’ बोलको गीत रिलिज भएको छ । गीतमा प्रताप दास र अस्मिता अधिकारीको स्वर छ । शैैलेश कडेंल क्षेत्रीको शब्द रहेको गीतमा रेवन सिंहको संगीत छ । भिडियो :

ईलाममा खिचिएको भिडियोको कोरियोग्राफी कमल राईले गरेका हुन् । रञ्जित रौनियारको निर्देशनमा बनेको फिल्ममा सौगात र सृष्टिसँगै अशान्त शर्मा, लुनिभा तुलाधर, ऐनी कुँवर, हेमन्त बुढाथोकीलगायत कलाकारको अभिनय छ ।

गोपीकृष्ण मुभिजको प्रस्तुती रहेको ‘माइकल अधिकारी’लाई उद्धव पौडेल र निरक पौडेको निर्माण गरेका हुन् । फिल्म कृष्णजन्माष्टमी अर्थात भाद्र ३ गतेदेखि प्रदर्शनमा आउनेछ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha