find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

नयाँ भर्सनमा बाबु बोगटीको ‘सान्नानी’ कस्तो छ ?

गायक बाबु बोगटीले ‘सान्नानी’को रिमेक भर्सन ल्याएका छन् । झण्डै दुई दशकपछि गायक बोगटीले सुपरहिट गीतको सान्नानीको नयाँ कलाकार सहित नयाँ भर्सन ल्याएका हुन् । भिडियो :

गीतको भिडियोमा बाबुसँगै पुष्प खड्का, प्रिज्मा प्रिन्सी खतिवडा फिचर्ड छन् । सान्नानी २ मा भने नायिका नन्दिता केसी ब्याक हुने भिडियोमा उल्लेख छ । प्रहिल कार्कीको निर्देशन रहेको गीतमा सुरेन बसेलको कोरियोग्राफी छ । उत्तम हुँमागाईंको छायाँकन रहेको भिडियोलाई माधब बेल्वासेले सम्पादन गरेका हुन् ।

आइतबार प्रेसमिट गर्दै सान्नानीको नयाँ भर्सन सार्वजनिक गरिएको हो । प्रेसमिटमा निर्माण पक्षले स्व.निर्देशक आलोक नेम्बाङलाई सम्झिए । सान्नानीको ओर्जिनल भिडियोको निर्देशन स्व.निर्देशक नेम्वाङले गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha