find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

बेबी लाइफ होममा नन्दिता केसीको जन्मदिन

नायिका नन्दिता केसीको असोज ५ गते जन्मदिन परेको थियो । नन्दिताले आफ्नो जन्मदिन किर्तिपुरको भत्केपाटीमा रहेको बेबी लाइफ होममा गएर मनाइन् ।

नन्दिताले आठ वर्ष अगाडी देखि उक्त होममा गएर वर्थडे मनाउन सुरु गरेको बताइन् । बेबी होममा बालबालिकालाई नन्तिाले आर्थिक सहयोग समेत गरिन् । बालबालिकाले गीत गाउँदै नृत्य गरेर नन्दिताको जन्मदिन रमाइलो गरेका थिए । त्यहाँ एचआइभी संक्रमित बालबालिकाहरुले आवसिया शिक्षा लिइरहेका छन् ।

अमेरिका बस्दै आएकी नन्दिता बहिनीको बिहेको लागि केही महिना अगाडी नेपाल आएकी हुन् । यो बिचमा उनले बाबु बोगटीको सान्नानी गीतको भिडियोमा अभिनय समेत गरिन् । सान्नानी २ केही सातामा सार्वजनिक हुँदैछ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha