find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

‘विवाह मज्जा हुँदो रहेछ’: सलोन/करिश्मा (६ तस्बिर)

नायक सलोन बस्नेतले मंसिर १२ गते प्रेमिका करिश्मा केसीसँग धुमधामसँग चन्द्रागिरीमा बिबाह गरे । त्यस्को पर्सीपल्ट अर्थात् मंसिर १४ गते सलोन र करिश्माको भव्य रिसेप्सन भयो ।

प्रेम सम्बन्धमा रहेर विवाह गरेका सलोन र करिश्माले विवाहलाई कसरी लिए त ? ‘खुसी भएर विवाह गरेपछि मज्जा आउँदो रहेछ’, सलोन करिश्मा दुवैले भने, ‘हामी एक अर्काका लागि नै बनेका रहेछौं ।’ उनीहरुले विवाह र रिसेप्सनमा सरिक हुने सबैलाई धन्यवाद समेत दिए । विवाहित जोडी सलोन र करिश्माका यी आकर्षक तस्बिरहरु हेर्नुस् :

तस्बिर : उद्धव रसाईली

 

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha