find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

पूजा किन प्रेमीलाई मिडियादेखि परै राख्छिन् ? (६ तस्बिर)

नायिका पूजा शर्मा युद्ध बानियाँसँग प्रेम सम्बन्धमा रहेको खबर अब नौलो खबर रहेन । तर सलोन बस्नेतको रिसेप्सनमा भने पूजा र युद्धको नौलो दृश्य देखियो । प्रेमी पन्छाउँदै पूजा प्रेससँग प्रस्तुत भइन्, जहाँ सबै चकित परे ।

प्रेमीलाई पन्छाएर पूजा आफुले मात्रै मिडियासँग अन्र्तक्रिया गरिन् । किन त ? ऊ अलि लजालु स्वाभावको छ । मिडियासँग बोल्ने बानी परेको छैन्, डिजाइनर सुजनी मल्ल ठकुरीको डिजाइनमा सकिएकी पूजाले भनिन्, जे चिजको पनि सही समय आउँछ । एकै पटक सबै आयो मजा पनि आउँदैन् । हरेक कुरा बिस्तारै खुलेको राम्रो ।

उसो त आफु र युद्ध यतिबेला काममै व्यस्त भएको पूजाले खुलाइन् । पूजा र युद्ध मिलेर झम्सीखेलमा रेष्टुरेन्ट सञ्चालनमा ल्याउँदैछन् । जुन चाँडै नै सञ्चालनमा आउँदैछ । अहिले हामी अरु कुरा भन्दापनि काममै व्यस्त छौं, पूजाले भनिन् ।


पूजा र युद्धको विवाह सम्भवतः आउँदो सालको बैशाखमा हुनेछ । त्यो अगाडी पूजाले अनमोल केसीसँग फिल्म खेल्दैछिन् ।

तस्बिर : उद्धव रसाईली

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha