find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

लक्ष्मीसँग विवाह गर्न नमान्दा एक्लै परे जीवन ! (भिडियो)

गायक स्वरुपराज आचार्यको सुमधुर स्वरमा ‘म एक्लै छु’ बोलको गीत रिलिज भएको छ । कुमार रेग्मीको शब्द रहेको गीतमा जोशफ शाही ठकुरीको संगीत दिएका छन् । भिडियो :

लक्ष्मी वर्देवा र जीवन भट्टराई निर्देशित भिडियोमा समलिंगी पुरुषबिचको प्रेम, विछोड र परिवारले दिएको बिबाहको बाध्यतालाई प्रस्तुत गरिएको छ । भिडियोमा लक्ष्मी र जीवन आफैंले अभिनय गरेका छन् । साथमा कुमार रेग्मी, सागर दाहाल लगायत अन्य कलाकारहरुको अभिनय छ ।

बुद्ध थापाले छायाँकन गरेको भिडियोलाई विष्णु खड्काले सम्पादन गरेका छन् । सुमधुर गीतमा सुन्दर भिडियो बनेको छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha