find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

अनमोल केसी, ‘फिल्म खेल्ने र छोड्ने’ पर्याय स्टार !

‘छड्के २’ को सुटिङ सकाएका नायका अनमोल के.सीले ‘एक्स नाइन’ छोडेका छन् । उनले आफ्नो पारिश्रमिक वापत पाएको पेश्की रकम समेत निर्माण पक्षलाई फिर्ता गरेर फिल्म नखेल्ने निणर्य लिएका हुन् । अनमोलले छाडेपछि अर्का नायक प्रदीप खड्कालाई ‘एक्स नाइन’ खेल्ने अफर पुगेको फिल्म वृत्तमा चर्चा छ ।

उसो त युवा स्टार अनमोल के.सीले खेल्ने र छोड्ने फिल्मका संख्या उस्तै उस्तै छन् । आफ्नो दश वर्षे फिल्मी करिअरमा अनमोलका जम्मा आठ वटा फिल्महरु रिलिज भएका छन् । ‘होस्टेल’ डेव्यु अनमोल अभिनित पछिल्लो पटक ‘ए मेरो हजुर ४’ प्रदर्शनमा आएको थियो । ‘प्रेम गीत’ देखि ‘ए मेरो हजुर २’ खेल्ने पहिलो अफर अनमोलसम्म पुगेको थियो । यी र यस्तै अन्य फिल्महरु अनमोलले खेलेनन् ।


फिल्म ‘हनी बनी’ पनि अनमोलले अन्तिम समयमा आएर छोडेका थिए । ‘पारस’ छोडेको खबर पुरानो भैसक्यो । नायिका पूजा शर्माले बनाउने अनटाइटल प्रोजेक्ट र ‘जेरी २’ अनमोल केसीका आगामी प्रोजेक्ट हुन् । कतै यी मध्ये कुनै फिल्म अनमोलले छोड्ने त होइनन् ! फिल्म नगरीमा यस्तै चर्चा छ । यस अर्थ अनमोललाई फिल्म खेल्ने र छोड्ने पर्याय स्टार भन्न सकिन्छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha