find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

धिरज मगरको ‘आइएम ट्वान्टी वान’ मा ‘ज्याकी’ थपियो

रेनशा राई राणा निर्देशित फिल्म ‘आइएम ट्वान्टी वान’ को टाइटल बदलिएको छ । ‘आइएम ट्वान्टी वान’ को अगाडी ज्याकी थपेर ‘ज्याकी आइएम ट्वान्टी वान’ नयाँ नामाकरण गरिएको छ ।

सिमित उमेर समुहको मात्रलाई मात्र प्रतिनिधित्व गर्ने र प्रमुख चरित्र केन्द्रित नहुने भएकाले फिल्मको शिर्षकमा ‘ज्याकी’ थपिएको निर्देशक राणाको भनाई छ । फिल्म नायक धिरज मगर ज्याकीको भूमिकामा प्रस्तुत भएका छन् । फिल्ममा धिरजसंगै नायिका जसिता गुरुङ र महापुरुष नायक अरुण क्षेत्रीको मुख्य भूमिका छ । फिल्मको फस्टलुक चाँडै नै रिलिज गर्ने सार्वजनिक भिडियोमा उल्लेख छ ।

प्रभु शमशेर जबरा र प्रज्ज्वल शमशेर जबराले निर्माण गरेको फिल्मको प्रदर्शन मिती पक्का गरिएको छैन् । यद्पी बैशाख २१ मा रिलिज हुने सम्भावना छ । सुसन प्रजापतिको छायांकन रहेको फिल्ममा रोहित शाक्य र कालीप्रसाद बाँस्कोटाको संगीत रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha