find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

रोशनले पूजालाई आँट गर्न नसकेपछि…! (भिडियो)

अर्जुन पोखरेलको संगीतमा ‘आँट गरेनौं भने’ बोलको गीत रिलिज भएको छ । दिनेशराज पुरीको शब्द रहेको गीतमा राजेश पायल राई र दुर्गा खरेलले स्वर दिएका छन् । भिडियो :

डान्सिङ नम्वरको भिडियोमा नायिका पूजा शर्मा र मोडल रोशन केसी प्रस्तुत छन् । कोरियोग्राफी कविराज गहतराजले गरेका हुन् । संजय लामाको छायाँकन रहेको भिडियो निकै भव्य तरिकाले खिचिएको छ । सम्पादन मनोज कार्कीले गरेका छन् ।

बिहिबार प्रेसमिट गर्दै आँट गरेनौं भने गीतको भिडियो रिलिज गरिएको हो । प्रेसमिटमा पूजा शर्मा, राजेश पायल राई, अर्जुन पोखरेल, दुर्गा खरेल र रोशन केसी उपस्थित थिए ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha