find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

रेनशा र प्रज्वललाई अझै सन्तानको रहर (६ तस्बिर)

कोरियोग्राफर एंव निर्देशक रेनशा राई र निर्माता प्रज्वल राणालाई जुम्ल्याह सन्तान लाभ भएको थियो । उनीहरुले केही साता अगाडी मात्रै छोरा र छोरीको पास्नी गरेका थिए ।


रेनशा र प्रज्वल यतिबेला ‘ज्याकी आएम ट्वान्टी वन्’ रिलिजको अन्तिम तयारीमा छन् । धिरज मगर जसिता गुरुङ स्टारर फिल्म बैशाश बैशाख २१ गते रिलिज हुँदैछ । फिल्मको फस्ट लुक्स रिलिज भैरहेका छन् ।

फिल्म त छँदैछ, रेनशा र प्रज्वल आगामी आगामी बर्षमा अन्य सन्तान समेत जन्माउने सोचमा छन् । भन्छन्, ‘मिल्यो भने त तीन वटै बच्चा जन्माउँन मन छ ।’ जुम्ल्याहपछि पनि सन्तानको रहर पालेका राणा दम्पत्तीलाई ६ तस्बिरमा हेर्नुस् :

तस्बिर : उद्धव रसाईली

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha