find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

‘नाईं नभन्नू ल ६’मा अनुभव र योगिशा,अरु जोडी यी हुन्

फिल्म ‘नाईं नभन्नू ल ६’ मा अनुभव रेग्मीको जोडीको रुपमा योगिशाा खत्री प्रस्तुत भएकी छन् । ‘प्रेम गीत ३’ पश्चात् विकास आचार्य कृत फिल्ममा अनुभव र योगिशाले जोडी भएर अभिनय गरेका हुन् ।

‘नाईं नभन्नू ल ६’ मा अनुभव र योगिशा

निर्माण पक्षले अनुभव र योगिशाको सुट यसै साता सकाएको छ । छायाँकन स्थलबाट उनीहरुको तस्बिर सार्वजनिक भएका हुन् । ‘नाई नभन्नू ल’ का श्रृंखलामा ‘मियो’का रुपमा देखिएका अनुभवसँग थुप्रै कलाकारहरुले जोडी भएर अभिनय गरेका छन् । ‘नाईं नभन्नू ल २’ मा अनुभवसँग सुज्ञानी भट्टराईको जोडी जमेको थियो ।

‘नाईं नभन्नू ल २’ मा अनुभवसँग सुज्ञानी

तेश्रो श्रृंखलामा अनुभव र सफला भट्टराई जोडी थियो । चारमा याशु श्रेष्ठ गीतमा फिचर्ड थिइन् । ‘नाईं नभन्नू ल ५’ मा चाहिं सेड्रिना शर्मासँगको जोडी दर्शकले औधी रुचाए । सेड्रिनाले बाल कलाकारको रुपमा विभिन्न अवार्ड समेत पाइन् ।

‘नाईं नभन्नू ल ५’ मा अनुभव र सेड्रिनाको सुपरहिट जोडी

चारमा अनुभव र यांशु

‘नाईं नभन्नू ल ६’ मा अनुभव र योगिशाको एउटा गीत सहित फिल्ममा समेत महत्वपूर्ण भूमिका रहेको निर्देशक आचार्य बताउँछन् । उसो त फिल्ममा अभिनेता निखिल उप्रेती र अभिनेत्री संचिता लुईंटेल पुत्र अर्थवले पनि बाल कलाकारको रुपमा अभिनय सुरु गरेका छन् । साथमा आँचल शर्मा, आर्शिवाद क्षेत्रीको मुख्य भूमिका छ ।

तेश्रो श्रृंखलामा अनुभव र सफला

बैशाख १ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने ‘नाईं नभन्नू ल ६’ को शिर्ष गीत यो शुक्रबार सार्वजनिक हुँदैछ । जसमा आँचल र आर्शिवाद फिचर्ड छन् । अनुभव र योगिशाको गीत पनि खिचिएको छ । फिल्मको प्रोमो चैत १५ गते रिलिज हुने निर्देशक आचार्य बताउँछन् ।

निर्देशक आचार्य, अनुभव र योगिशा

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha