find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

अनमोल र जसिता ’फर्की फर्की’मा पक्का, कस्तो देखिएला जोडी ?

नायक अनमोल केसी र नायिका जसिता गुरुङ पहिलो पटक रंगीन पर्दामा एकसाथ अभिनय गर्ने भएका छन् । निर्माता रोहित अधिकारीले निर्माण गर्ने ’फर्की फर्की’मा अनमोल र जसिता अनुबन्धित भएका हुन् ।

निर्माता अधिकारीको फिल्ममा सुयोग गुरुङको लेखन तथा निर्देशन रहनेछ । उनले यस अगाडि ’सानो मन’ नामक फिल्म निर्देशन गरेका थिए भने रोहित अधिकारीले ’गाजलु’ र ’छ माया छपक्कै’ बनाइसकेका छन्। अधिकारी ’फर्की फर्की’सहित ३ फिल्म बनाउने घोषणा पनि गरेका छन्। उनले बाँकी दुई फिल्म मध्ये एक सुरेन्द्र पौडेल र अर्को सिनेमा दिनेश राउतको निर्देशनमा बनाउनेछन्।

राउतको निर्देशनमा बन्ने फिल्मको लेखन विकास सुवेदीले गर्दैछन् भने पौडेलको निर्देशनमा बन्ने फिल्मलाई खगेन्द्र लामिछानेले लेख्नेछन्। यस फिल्ममा लामिछानेको प्रमूख अभिनय रहनेछ भने अभिनेता दिलिप रायमाझीकी छोरी दिव्या रायमाझीले डेब्यू गर्नेछिन्।

यी फिल्मको निर्माणमा रोहित अधिकारी फिल्मस्, ओएसआर डिजिटल र हिमालय टिभीले सहकार्य गर्दैछन् । मनोज कुमार ओली र रामु न्यौपाने यी सिनेमाका सह निर्माता हुन् । सबै फिल्महरुको छायाँकन यसै बर्ष सक्ने निर्माता अधिकारीको भनाइ छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha