find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

दिनेश राउतको ‘पुजार सार्की’मा आर्यन र प्रदीप पक्का

फिल्म ‘पुजार सार्की’ मा अभिनेताद्वाय आर्यन सिग्देल र प्रदिप खड्का मुख्य भूमिकामा अनुबन्धित भएका छन् । निर्देशक दिनेश राउतले सामाजिक सञ्जालमा दुई अभिनेतासँगको तस्बिर सेयर गर्दै यस्को पुष्टि गरेका हुन् ।

निर्देशक राउतले आर्यन र प्रदीपसँग काम गरिसकेका छन् । निर्देशक राउतको निर्देशनमा आर्यनले नोभेम्वर रेइन्, क्लासिक, अनि प्रदीपले प्रकाशमा अभिनय गरेका छन् । आर्यन र प्रदीप दुबै लभ स्टोरी फिल्ममा रुचाइएका अभिनेता हुन् । बलिउडामा समेत अभिनय यात्रा सुरु गर्न लागेका प्रदीप आर्यनले आफ्नो आइडल मान्छन् ।

किङडम नेटवर्कले निर्माण गर्ने फिल्म पुजार सार्कीको कथा लेखन विकास सुवेदीको हो भने फिल्मका निर्माता संगीतकार सुभाष थापा हुन् । फिल्मको छायाँकन माघ महिनाबाट सुरु हुने निर्देशक राउतको भनाई छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha